| Ellameh a întrebat:

Voi ce mancati la scoala? straight face

11 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Depinde.
Cateodata imi iau o banana si apa de acasa, iar ce imi cumpar la scoala : covrig, melc, corn cu ciocolata si rareori Ola sau Viva si de baut nu prea imi iau nimic prefer sa imi iau de acasa.
wave

| AnaEindragostita a răspuns:

Krax loto u?

| Psihiatra a răspuns:

DEpinde...cand-cumtongueDe obicei imi cumpar un hamburger, ori imi fac sandwich(shunca si branza hohland feliibatting eyelashes, imi cumpar pateuri cu branza sau shunca, etc happymie una astea imi plac ff mult happy

| ank a răspuns:

Pai.cat am fost bobocei eu impreuna cu colegii mei obisnuiam sa ne hranim de la tarzan
tarzan se numea fast-food ul nu va ganditi la altcevalaughing
dar acum.de cand am trecut pe a 10abatting eyelashes>...am trecut la produse de patiserie care sunt extrem de delicioase big grin

| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Un sandwish!
Dar cand n.am timp sa fac unu'. imi cumpar ceva. un corn. ceva happy

| v1sE a răspuns:

Ce mananca si alti oameni straight face ca nu oi manca iarba...

| Ğίααα a răspuns:

Decii de cand a inceput anul` laughing

numa` cornuri glazurate si crochetehee hee

| RXN a răspuns:

Mere si covrigi. Mi se spune si 'fata cu marul', cam de un an, nu plec fara mere la scoala.laughing

| DjAndrea a răspuns:

Covrig si beau cola...happy

| Iull a răspuns:

In primul rand trebuie sa beau o cafea si mananc dulciuri in general big grin

| Ellameh explică:

Pai si ce mananca alti oameni? Eu una nu stiu ce sa mai mananc m-am saturat de sandwich-uri.