| aty91 a întrebat:

Ce mancaruri preferati?

7 răspunsuri:
| claudiea79 a răspuns:

Negresa; peste prajit; maioneza cu cartofii prajitii si snitel; frptura de vita la cuptor; placinta cu dovleac.; sunca cu maioneza si gogosar; omleta.; porumb; pepene; ardei copti cu iahnie de fasole; vinete cu maioneza. tiramisu; salam de sibiu; nu am mai mincat de 20 de ani de este prea scump.

| IchHabeKeineName a răspuns:

Dupa mine:
paine unsa cu pateulaughing
sandwichurilee
crispy'u
cartofii prajiti
cascaval pane
pizza
hamburger
cheesburger
mc'toast
chestii de genu...

| User a răspuns:

Tot ce tine de carne. Fara supe sau ciorbe.

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Pizza
Paste
Cartofi prajiti
Friptura
Ciorba de perisoare
Supa de rosii
Supa de pui
(etcc.)
Salata boeuf
Alte salate.

si multe dulciuri:X
(mai ales ciocolatabig grin)

| niknip a răspuns:

Eu nu sunt prea pretentioasa. Am multe feluri de mancare care imi plac.In primul rand pireul si friptura, sarmalute, cartofii prajiti, supa de galuste, salata de boeuf, prajituri : choux la crem, amandine...etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Picante, sanatoase, delicioase, salatele de vara.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De toate, mancare sa fie.winkingbuna!