| Florentina63751 a întrebat:

Ce mancati intr-o zi oarecare?(pe tot parcursul zilei)

Răspuns Câştigător
| acinorev a răspuns:

AZI:
-dimineata: rosii, castraveti, sandwichuri la aparat, biscuiti cu gem de mure si lapte;
-la pranz: ciorba/supa, putina carne cu pilaf;
-seara: ce gatim: probabil salata cu ceva sau ce am mancat in cursul zile ori iaurt simplu sau cu seminte.

8 răspunsuri:
| PisicaAristocrata a răspuns:

Mananc multe salate, desi astazi am gustat niste jumari, dar putin de tot, ca nu m-am putut abtine laughing
Acum ca e vara, mananc zilnic fructe de sezon.

| Crucified a răspuns:

Covrigi laughing

| BlackVeil a răspuns:

Pai dimineata am mancat o inghetata cu aroma de creme brulee, la pranz un sandwich, iar acum ma lupt cu niste pepene rosu.Pe seara o sa vad.

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Mancare. happy

| sniper2998 a răspuns:

Obligatoriu in fiecare zi mananc chipsuri, seminte si coladrooling~~~~~~~~~ sau la nevoie si alune (doar daca nu am seminte) funda?smug

| FlootoorashBibi a răspuns:

Dimineata:doua oua prajite la pranz ciorba sau carne fripta de pui cu piure.iar seara o pizza sau ceva dulce o prajitua.

| Heartstrings a răspuns:

Salata si apa

| AllyAlexaMarya a răspuns:

Dimineata un fruct nu conteaza ce fruct la pranz:pizza si seara/o inghetata sau cola dra cola beau mereu