| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti pe parcursul zilei?

17 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Vrei sa il intreci pe chiftea si nu stii cum?

| Mayhem666 a răspuns (pentru whatevernvm):

Nu vreau sa fac asta! Dar nu e o idee rea! laughing
Ma asteptam sa spuna asta cineva in final, si se pare ca tu ai spart gheata.

| whatevernvm a răspuns (pentru Mayhem666):

Ma bucur ca totusi te mandresti cu asta. O sa te urasc curand

| Mayhem666 a răspuns (pentru whatevernvm):

Gata, o sa ma potolesc, te rog sa nu ma urasti! Promit ca o sa fiu baiat cuminte de acum inainte. laughing

| AFR81 a răspuns:

Merg la pariuri, citesc, joc tenis, ascult muzica si urmaresc diferite sporturi.

| KodrutZ a răspuns:

Ne facem utili societatii. happy

| Drimmero a răspuns (pentru KodrutZ):

Unii cu reparatul pc-urilor, altii cu leneveala, altii la datul cu sapa, societatea are nevoie de fiecare, bine zis,,

| RAY a răspuns:

Ma trezesc pe la ora 10, cum ma trezesc intru pe TPU stau aici cat pot daca ma suna cineva plec in deplasare in oras, intre timp invat o limba straina si cam atat,ascult muzica, filme, TPU, Facebook, viata plictisitoate stiu asta

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Cam asta fac si eu.

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Tu ce limba inveti? din pacate manc dulciuri dupa ce ma trezesc

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Nu ma manca dulciuri, nu fac bine la ten.
Germana!

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Stiu asta dar apoi daca nu manc am stari depresive, e ca un drog imi da viata stiu ca nu e bun, wow si cum inveti flory deutsche?

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Din filme si de pe net. Vreau sa invat sa o citesc la perfectie, cum fac cu engleza.
Incearca sa schimbi acest ''drog'' cu un fruct!

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Ma bucur

| Drimmero a răspuns:

Daca imi joaca echipa, stau cu sufletul la gura toata ziua respectiva, daca nu, incerc sa supravietuiesc.

| RainmakerX a răspuns:

Hei.

Daca este o zi de scoala atunci
8-15/16 - scoala
Dupa urmeaza teme, web design, cardio si citit de manga. happy

Dupa somn si dupa repetam pana vine week-end-ul laughing

Daca este week-end atunci poate mai ies cu prietenii *destul de rar*. In rest fac ce fac si in timpul liber cand ma intorc de la scoala...

| Dragosdoar a răspuns:

Frec menta, ascult muzica, treaba prin curte, si selectez numere la loto