| doruletz a întrebat:

Ce parere aveti de bucataria fusion?

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

E OK.

| mioara a răspuns:

INTERESANTA

| Krina a răspuns:

A devenit un fel de "uniforma", in sensul ca a cam fost preluata de multe restaurante.Este interesanta, plina de experiente noi.Imbina bucatariile din diferite tari, atat ca stil, cat si ca ingrediente specifice. E mai ca Turnul Babel tongue

| mircea a răspuns:

Te referi la mobila, sau la felul de a prepara hrana? Oricum ar fi, ceva nou poate fi chiar interesant daca foloseste la stimularea papilelor gustative si bineinteles sa nu fie chiar orice fel de combinatie.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Pot spune că e ok.
Poftă bună.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau sa o spun, dar gastronomia romaneasca mai are mult ...pana departe, in privinta gastonomiei fusión.varietate,contrast si creativitate sunt tendintele gastronomiei fusión.