| doruletz a întrebat:

Ce parere aveti de bucataria fusion?

7 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

INTERESANTA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Pot spune că e ok.
Poftă bună.
Pa, pa.

| mircea a răspuns:

Te referi la mobila, sau la felul de a prepara hrana? Oricum ar fi, ceva nou poate fi chiar interesant daca foloseste la stimularea papilelor gustative si bineinteles sa nu fie chiar orice fel de combinatie.

Răspuns utilizator avertizat
| Krina a răspuns:

A devenit un fel de "uniforma", in sensul ca a cam fost preluata de multe restaurante.Este interesanta, plina de experiente noi.Imbina bucatariile din diferite tari, atat ca stil, cat si ca ingrediente specifice. E mai ca Turnul Babel tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau sa o spun, dar gastronomia romaneasca mai are mult ...pana departe, in privinta gastonomiei fusión.varietate,contrast si creativitate sunt tendintele gastronomiei fusión.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

E OK.