| suntcuriossastii a întrebat:

Ce părere aveți despre croitoriile din Iulius? Calitatea si prețul ma interesează in comparație cu croitoriile normale

3 răspunsuri:
| Demidol a răspuns:

Ai mai pus intrebarea, Dar care "Iulius", din ce oras? Nimeni de aici nu poate ghici unde stai tu.

| suntcuriossastii explică (pentru Demidol):

Eu spun ca toate sunt la fel. Nu i așa? Iasi. Am mai pus întrebarea dar n am primit răspuns.

| Demidol a răspuns (pentru suntcuriossastii):

Croitoriile nu au cum sa fie toate la fel. Depinde de croitoresele care lucreaza acolo. Nu ai primit raspuns, pentru ca userii nu stiau daca este Iasi, Cluj sau alt oras. Uite eu nu stiu cum sunt croitoriile din Iasi (desi stiam de Iulis moll). Repune intrebarea mai clar, poate o vede cineva din Iasi.