| vmalex21 a întrebat:

Ce parere aveti despre tigarile slim? Sunt mai,,bune,, in comparatie cu cele,, normale,,?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se ard mai repede, mai puțin tutun deci fumezi mai puțin, după părerea mea sunt mai ok, eu le recomand

| antoniaidk a răspuns:

Nu stiu, dar mie imi plac mai mult slimurile laughing nu stiu dc

| vmalex21 explică (pentru antoniaidk):

Din cate am inteles cica ar fi ceva mai slabe in comparatie cu cele,, normale,, si ar fi mai,, feminine,, Cel putin asa imi zic unii prieteni cand le spun ca mai fumez slim(sunt fumator ocazional).Ce marca preferi?

| antoniaidk a răspuns (pentru vmalex21):

Pai da, cam au dreptate.sunt mai slabe, si da, si eu sunt fumator ocazional rolling on the floor nu am preferinte, fumez tot ce prind laughing)

| vmalex21 explică (pentru antoniaidk):

Eu fumez doar Winston Slim sau Sobranie... ultimele mi se par cele mai ok, nu-ti lasa nici gust naspa si nici nu-ti vine sa scuipi dupa ele.