bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Interesant articolul.

Oricum, eu sunt de părere că NU trebuie consumată mâncare de la fast-food!

Dacă îţi doreşti un hotdog, ori o pizza, sau un taco, o shaorma, etc. - le poţi prepara ACASĂ, într-un mod cât mai sănătos!
Şi vor fi foarte bune, poate mai bune decât cele de la fast-food!

E adevărat că necesită "puţin" efort din partea bucătarului...

Toate cele bune.

| Xtadelo a răspuns:

Mi se pare geniala afirmatia medicului american "Nu mancati ce nici bacteriile nu-si doresc, pentru ca ele nu sunt proaste".

| W3R4 a răspuns:

În concluzie...KFC-ul e mai sănătos!

| Brâncuşi a răspuns:

Salut, era logic, dacă am şti câte se ascund într-un sandwich... Arată un studiu cum arăta un hotdog după 3 ani, oricum e dezastruos dar totodata bun. Oricum noi suntem mai sănătoşi decât Americanii aşa că momentan nu ne temem de fast food-uri.
O zi bună!