| anonim_4396 a întrebat:

Ce poti munci decent in afara pe un salariu bun?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce inseamna decent pentru tine.
pentru unii decent inseamna sofer de tir, pentru altii manager de banca

| siriusblack98 a răspuns:

Macelar,Translator,Agent de vanzari (se cauta prin Anglia mai ales), Vanzator/vanzatoare la supermarket, Stivuitorist (la asta se plateste chiar bine dar trebuie curs de calificare), Frizer/Coafeza, Sofer/Soferita.Si lista poate continua.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hopa, hopa, Mia Khalifa.
Foloseste si tu virgula -> ", ".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Decent, fara studii, mai nimic. (nu stiu ce intelegi prin decent)

| Ion-Nicusor_Vlad_N._2000 a răspuns:

In constructii, agricultura etc depinde de noroc si de studii