| neanicu a întrebat:

Ce preferati mai mult : -pestii de apa dulce sau cei oceanici? care ar fi aia?

5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

De apa dulce: somnul si crapul.

lolita
| lolita a răspuns:

Prefr pestii de apa sarata, cei de apa dulce au gust de namol.
preferatii mei sunt: salmon, ton, pestele spada, pisica de mare. ar mai fi cativa dar nu stiu cum se numesc.

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Normal ca pe cei de apa dulce, au un alt gust fata cei oceanici, mie asa mi se pare, acum depinde de fiecare cu gustul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e despre mancare, eu prefer cei de apa dulce, pentru ca nu au aroma de peste asa puternica ca si cei de ocean

| puisor a răspuns:

Cei de apa dulce:crapul, pastrav, salau. Cei de ocean nu imi plac au si carnea grasa