| MihaelaDart a întrebat:

Ce robot de bucatarie este bun (cei care deja aveti acasa), doresc un review din partea voastra... Doresc sa achizitionez un robot cu storcator de fructe si sa aiba si blender pana in 600 lei. Ce-mi recomandati?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Jardelin a răspuns:

Eu am Moulinex cu 14 miliarde de functii din care folosesc... doua! Recomandarea mea: ia-ti o scula de firma, cu bol cit mai mare, cu putere a motorului mare, insa nu cu prea multe functii (pentru care platesti bani in plus) ci cu 3-4 functii de baza, care sint de fapt si singurele importante!