| DildăuPaispe a întrebat:

Se poate face iaurt de fructe acasa? Se poate fara robot de bucatarie?

Răspuns Câştigător
| paulpaul25 a răspuns:

Se poate cum a zis si andrei88 iei fructele, le speli dupa care pisezi cu o furculita sau le tai cu cutitul in bucatele mici(depinde de fructe) dupa care le amesteci cu iaurtul, si mai bine foloseste miere decat zahar pui totul intr-un vas si amesteci cu un mixer daca ai daca nu poti si cu o lingura. Pofa buna!

2 răspunsuri:
| andrei88u a răspuns:

Da, se poate, pasezi fructele cu o furcullita, adaugi iaurtul peste si niste zahar si gata iaurtul cu fructewinking

| George_2543 a răspuns:

Depinde de tine dar din cate stiam nu sse poate face.