| lumy_3601 a întrebat:

Ce sa gatesc azi? Voua ce va place sa gatiti?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Nu gatesc, n-am loc de mamabig grin, dar imi place sa fac tot felul de salatehappy

14 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Eu gatesc mult ciorbe, paste, legume la cuptor, cateodata sufleuri, dulciuri, depinde. Iti recomand un chec aperitiv cu legume sau o tocanita de vinete. Sau o ciulama de ciuperci cu mamaliga. Tu ce ai chef sa mananci?

lolita
| lolita a răspuns:

Eu o sa gatesc o salata tropicala, ca tocmai sunt la cura.

cristian
| cristian a răspuns:

Daca tii post poti prepara o salata orientala sau bulgareasca.

| cely a răspuns:

Ardei umplutu cu legume, orez si ciuperci-de post

| Dara a răspuns:

Eu tocmai am făcut paste cu ciuperci. O nebunie!happy

| leluc a răspuns:

Imi place sa gatesc paste. Imi permit sa fiu inventiva si sa fac mereu o combinatie noua si sunt gata in 30 de minute poate 40 daca le pun si putin la cuptor.

| Sara2 a răspuns:

Imi place sa gatesc salate de peste de legume sau chiar de fructe pentru ca asta e tot ce mananc

| MihaiA a răspuns:

Lumi, cumpara un plic de Pui cu rosii la tigaie.
Iti trebuie si piept de pui, si rosii d-alea din cutie.
Se prepara repede, si e super bun. Ca garnitura, cartofi nature.

| csintalan a răspuns:

...si barbati gatesc, eu pestele il prefer,...

| joy a răspuns:

Imi place sa fac tot felul de supe, in special cu galustetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieri am facut chilli con carne.
Imi plac mult mancarurile picante.
Pentru cine vrea reteta, am luat-o de aici: http://edithfrincu.blogspot.com/2008/07/chilli-con-carne.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari! retete alese. gospodine si doamne de apreciat sper sa fie apreciate pentru tot ceea ce fac pentru familie si implicit sot. eu nu am avut norocul sa intalnesc o femeie care sa aiba asemenea valente... numai PITIPOANCE care stau cateva ore sa se macheze si pantaloni stransi pe fund... atat le intereseaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi gatesc spaghete cu cascaval si fac un gratar
!

| monica82 a răspuns:

Cartofi la cuptor in folie de aluminiu sunt superbuni