| anonim_4396 a întrebat:

Va place sa gatiti? laughing tongue

12 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Nu mă pricep deloc, dar odată am vrut să încerc să fac cartofi prăjiți.
Am vrut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal, doar că gătitul nu mă place pe mine.
Dar totuşi ştiu să fac nişte ochiuri de toată frumuseţea, spui că sunt clătite.

| Hakuouki a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu tai paine ca nimeni altul, ramane si niste sange pe paine, dar zic ca e ketchup si nu e bai, ne deschidem un restaurant?
Glumesc, mi se pare amuzant sa gatesc, dar cand ajut pe cineva, nu sa gatesc singur.

| Latinmoon a răspuns (pentru anonim_4396):

Omleta vrei sa zici. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Latinmoon):

Nici pe departe.

| Latinmoon a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum asa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai mult experimentez, dar imi place.
Imi aduc si acum aminte cand am facut prima data "paine de casa", numai coaja era comestibila, si aia avand o grosime de 3 cm.

| Latinmoon a răspuns (pentru anonim_4396):

Am facut si eu experimentul asta! rolling on the floor

| NimeniSiAtat a răspuns:

Doar cand imi e prea foame.

| LilTunechi a răspuns:

Cand am chefbig grin

| Dudu008 a răspuns:

Da si chiar ma pricep

| AliMiha a răspuns:

Mie imi place sa gatesc dar doar daca bucataria e doar a mea si nimeni nu se baga peste mine big grin