| RoxAnana a întrebat:

Ce va place sa gatiti?

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Paste cu sos si ton
budinca
tiramisu
tie? happy

| 54ndy a răspuns:

Da chiar îmi place, mă uit chiar acum la cireaşa de pe tort şi la vrăjitoriile lui jamie oliver.

| Psihiatra a răspuns:

Chec cu visine si pizza, pe langa prajiturele in forma de bradulet happy
dar cu ajutor din partea mamei happy. Fara ea sunt ca fata din reclama cu alka, prajitura casei, care gateste pentru prietenul ei laughing

| xxdd a răspuns:

Pui la sticla... =p~ love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hamsie big grin

| DdDiX a răspuns:

Cam toate tipurile de paste...si sa mananc imi place foarte mult puiul cu smantana

| OHmyGosh a răspuns:

Sa intind Nutella pe painelaughing sau sa imi desfac ciocolatalaughing

| oana1 a răspuns:

Turte, pireu si si tot felul de omlete si mai imi place mult sa fac sufleu de conopida

| Cigαяєttє a răspuns:

Cartofi prajiti ca mi se pare cel mai simplu`big grin