| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa contina un mic dejun la pat luxos, pentru o pitipoanca cu pretentii?

13 răspunsuri:
| RoseOfTheFire a răspuns:

Si uite asa am mai dat pe langa o intrebare fara sens alta mai buna nu te-ai gasit sa intrebi?

| anonim_4396 explică (pentru RoseOfTheFire):

OK, zi-mi atunci ce ai vrea tu sa primesti la pat in micul dejun? rolling on the floor

| RoseOfTheFire a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti praf fratewinking

| Azµre a răspuns:

Una bucată penis + frișcă și căpșuni, îți zic eu o să adore.

| love10andra a răspuns (pentru Azµre):

Mmmmmmm.Mie mi-ar placeaaaa. happy

| Azµre a răspuns (pentru love10andra):

Am uitat șampania! Și nu fac mișto, merge și la fetele care nu sunt pițipoance laughing

| love10andra a răspuns (pentru Azµre):

Dap...laughinglaughing.Pai chiar ai uitat sampania...sau pozte vinul rosu.Eu il prefer mai mult..ca-i mai scump.laughinglaughing

| love10andra a răspuns (pentru love10andra):

Am uitat ceva...laughingrolling on the floorlaughingrolling on the floor

| Azµre a răspuns (pentru love10andra):

Sincer eu înainte de partidele de amor care le organizez ca atare, lumânări, muzică, eu servesc un Bourbon Wisky Gentleman Jack. Crede-mă te unge la suflet.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O prajitura in forma de penis.

| NemNUZ a răspuns:

Pai o felie de euro cu garnitura de dolari si o faci fericita laughing

| GeosBIOS a răspuns:

Un pic de bun simt cu glazura de respect de sine si demnitate nu le-ar strica.