| andreea_4628 a întrebat:

Ce va place sa mancati dimineata?winking dar la pranz si seara?

Răspuns Câştigător
| Dan a răspuns:

Dimineata:lapte cu cornulete, miere Pranz:hirtelen+cartofi fierti Cina:nimic.

8 răspunsuri:
| claudya a răspuns:

La 8-9... un ceai si paine prajita si o felie de bacon; pe la 3 o ciorba; iar la 6 o salata de cruditati...cam atat...

| damav a răspuns:

Dimineata beau dooar o cafea si mai mananc ceva pe la 4. Teoretic stim toti ce ar trebui sa mancam dar practic mai rarut ca--i mai dragut

| Livianananana a răspuns:

Nu prea pot sa mananc dimineata dar totusi e cea mai importanta masa a zilei.de pranz nu poate fii vorba. nu mananc atunci.deci mananc ca sparta seara1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dimineata dorm, nu mananc happy
si cand e scoala, sunt prea morocanoasa si grabita dimineata si sar peste micul dejun

la pranz...mananc ceva supa...nuggets...cartofi...ceva salate... depinde

seara... ceva sandwich, sau iarasi ceva salata pe paine... poate si ceva fructe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vreau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mie una imi place sa mananc ce trebuie.
Diminetza:lapte cu cereale
Pranz:ciorba, oua(bine oul nu prea se mananca la pranz)
Seara:peste, salata.
atat mananc eu sper ca ti-am fost de ajutor...winking

| BlackVeil a răspuns:

Dimineata: O cafea
Pranz: Resturi de prin frigider...
Cina:O pizza,sau ceva de la fast food, ori imi fac eu niste cartofi prajiti, depinde! happy

| browneyes99 a răspuns:

Dimineta-iaurt cu mult zahar,pernute viva cu ciocolata si cu lapte
la pranz-tocanita,snitele cu piure, cartosi fierti
seara-salate, peste