| anonim_4396 a întrebat:

Dimineata
Pranz
Dupa-amiaza
SEara
Ce perioada iti place cel mai mult?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Seara imi place cel mai mult, pentru ca alaturi de familie discutam ce s-a intamplat in cursul zilei, de multe ori ne amuzam si suntem veseli, povestind intamplari hazlii care s-au perindat cu cei cu care intram in contact, pentru ca avem o mica afacere. Sunt si zile in care linistea ne predomina, ceva nu a mers prea bine.

15 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Îmi plac dimineţile ruginii, de toamnă, când ai impresia că aerul este, pentru scurtă vreme, mai curat, uşor tăios, când ţi se pare că împarţi oraşul doar cu cei câţiva trecători matinali, îmi plac serile albastre de primăvară târzie, când întunericul abia îndrăzneşte să se înfiripe, se aud glasurile părinţilor strigându-şi copiii să intre în casă iar ei nu se dau duşi din faţa blocului, după-amiezele de vară, când citeşti întâmplari minunate în copacul din gradina bunicilor şi visezi la exploratori şi la aventurieri dar ţi-e prea lene să te duci să bei un pahar cu apă deşi mori de sete, nopţile de iarnă, cu flori de gheaţă la ferestre, zăpadă care scârţâie sub paşi, ninsoare de basm şi promisiunea unui Moş Craciun darnic... Îmi pare rău, prânzul nu-mi inspiră nimic...decât dacă se lasă cu pizza!

| Bacemi a răspuns:

Seara imi place extraordinar de mult. Imi place sa ma plimb si sa meditez de unul singur.

| AvalohAlyn a răspuns:

Seara si dimineata.seara e perioada de relaxare...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Seara, e momentul cand familia se reuneste, ne povestim intamplarile zilei, ne facem planuri pentru ziua urmatoare, ne distram...

| fluturas a răspuns:

Searalove struck

| JeSa a răspuns:

Buna!, imi place Seara deoarece atunci ma simt bine cu iubitul!, Pa, pa!

| c0rn3l1uss a răspuns:

Seara.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Hmmm. Adica, cred ca imi place mai mult dimineatabig grin...Ca ma duc la scoala si ma distrez cu colegiibig grin.

\m/

| alecs871 a răspuns:

In orice caz, dimineata sigur nu big grin

| andytza a răspuns:

Seara, nu-i nimic mai frumos decat sa te intorci de la munca, faci dus si sa te relaxezi. Ziua este prea multa galagie si am prea multe ganduri pentru a ma relaxa, deci seara e momentul perfect! Tu, ce preferi?

| BiiBiis a răspuns:

Dupa-amiaza si seara :X

| DeadAlready a răspuns:

Noaptea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Primele 24 de ore...
Pa, pa.

| rusi a răspuns:

Toate in afara de seara. URASC seara

| Chuu a răspuns:

Seara...