| anonim_4396 a întrebat:

Cine a inventat ciorba si mancarea gatita?

8 răspunsuri:
| nana a răspuns:

Pai te intreb :Tu ce mananci? Daca mananci sendwish, nu te intrebi cine l-a facut prima data? Ca si animalele, trebuie sa mancam pentru a traii. Asa ca cineva a raspuns ca oamenii. Inteligent, scurt si la subiect raspunsul. Mai fa investigatii si cercetari si daca ai gasit alt raspuns, tine la curent omenirea. Succes cercetatorule.

| katala a răspuns:

Gospodinele!

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Ce intrebare stupida...

| simina a răspuns:

Dupa cum bine se stie, fericirea trece prin stomac si mai este o zicala : "un barbat hranit e un barbat fericit" deci este o inventie a femeii sa fie de fapt capul familiei

| icsulescu a răspuns:

Omul.

| Ionutzz97 a răspuns:

Mamaialaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mihaela023 a răspuns:

Eva