| Andromee a întrebat:

Cine doreste sa cumpere untura de porc? in jur de 5 lei pe kg e pretul, pentru cei interesati.

4 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Dacă trimiţi gratis la Arad, cumpăr eu un kilogram...

| Andromee explică (pentru angel74dm):

Pai as plati mai mult pe transport decat as castiga pe untura laughing)) mersi oricum pentru raspuns.

| angel74dm a răspuns (pentru Andromee):

Păi aia era ideea, pentru că dacă întrebarea suna "Cine doreste sa cumpere untura de porc? in jur de 5 lei pe kg e pretul, pentru cei interesati, sunt din Bucureşti." de exemplu, nu mai era nici o problemă... Trebuie să dai un pic mai multe detalii când pui o întrebare...

| Live4Ride a răspuns:

Vreau si eu 1 kg. da-mi un mail daca ai. svalentins@yahoo.com