| zuzualina a întrebat:

Cine imi da si mie idei de mancaruri de post?

Cel mai >multe---fundita

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| EternalFire a răspuns:

Cartofi Prajiti

| Vandalism a răspuns:

Ai aici un link cu retete de post, sper sa te ajute.

Link : http://www.culinar.ro/......t/x/x/0/x/

| zuzualina explică (pentru Vandalism):

Mersi, ti-as da fundita, dar nu ma lasa

| ZuzuSweet a răspuns:

Poi...cartofi prajiti, salata orientala, poti sa faci soia, supa de legume, piure de fulgi, fasole, supa cu teci, vinete fara maioneza, halva, si multe fructe si legume... daca nu sti cum se fac lasa un mesaj... fundita? happy

| Medeya a răspuns:

Placinta din aluat fraged (margarina cu faina 50% si 50% sare si o lingurita de otet) cu umplutura de ciuperci si patrunjel poti pune si ceapa verde. se face in tava de cozonac