| Mikiiiiiii a întrebat:

Cine imi explica cum a facut http://www.youtube.com/watch?v=yiXW1SY-NAw&list=UUjwmbv6 NE4mOh8Z8VhPUx1Q primeste funda

Răspuns Câştigător
| Ddragons15 a răspuns:

Pai este simplu:mai intai avea 4 castroane din plastic cu inghetata topita dupa acea a pus inghetata in seringa si apoi in castroane cu apa fierbinte iar apoi a strecurat apa si mai tarziu sau facut bomboane.

1 răspuns:
| Alexandru98 a răspuns:

Mai intai avea 4 castroane din plastic cu inghetata topita dupa acea a pus inghetata in seringa si apoi in castroane cu apa fierbinte iar apoi a strecurat apa si mai tarziu sau facut bomboane.