| BountyLoverXD a întrebat:

Cine imi poate zice niste retete BUNE de concurs din Austria? Orice retete sunt bune, nu scrieti prajitura de mere ca deja stiu reteta asta.

4 răspunsuri:
| BountyLoverXD explică:

Bai BuyBooks, tu nu intelegi ca din AUSTRIA?

| BountyLoverXD explică:

Daniele, zi-mi cum se numeste prajitura, mai multe detalii, si sigur e din Austria?

| buybooks a răspuns:

Daca vrei pentru concurs, nu poti sa mergi cu prajuturi pe care le cunoaste toata lumea. Incearca ceva regional, de exemplu din Transilvania. Sigur va fi pe gustul lor, ca e tot din zona.
Uite aici:
http://www.buybooks.ro/prajiturile-ardelenesti-cele-150.html