| RandomQuestionsAndAnswers a întrebat:

Coca Cola sau Pepsi?

23 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Acelasi rahat cu alt nume

| RandomQuestionsAndAnswers explică (pentru suntserios):

Cam ASA big grin Cu mici accente de gusturi diferite XD

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu prefer Pepsi Twist happy

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Eu prefer Pepsi love struck

| Fatamuntilor a răspuns:

Aceeasi Marie cu alta palarie laughing

| minrest a răspuns:

Coca

| MskDesign a răspuns:

Nici una, nici alta.Am renuntat de mult sa beau astfel de lichide daunatoare corpului.

| Kriss96 a răspuns:

Pepsi. Cola parca nu are gust.

| SweetMinion a răspuns:

Coca Cola

| Ho1 a răspuns:

Pepsi

| epurasu a răspuns:

Nici una nici alta! Puneti intr-un pahar putina cola peste care pui putin lapte peste cateva minute vei observa ceva incredibil! sau pune o bucatica de slanina intr-un pahar peste care pui cola sau pepsi vei observa cum se descompune slanina! Ce credeti ce provoaca acestea in stomacul nostru?

| Admunssen a răspuns:

Pepsi. Dintr0un singur motiv. Macar au reteta scrisa pe eticheta. Plina de Tabelul lui Mendeelev. Dar macar stiu ce beau. Pe cand la Cola?

| an0therkid a răspuns:

Cola

| andreeaaqswdefr a răspuns:

Niciuna

| Emitzanu2002 a răspuns:

Coca cola este mai buna findca aceasta este firma, officiala cu gustul cola, cum ar fi la niste concursuri din alte tari, continente ce au spus ca pepsi este copie jignitoare pentru coca -cola company
R: coca-cola

| NicoPitic a răspuns:

Daca nu stii potii sa le combini si poate vei avea o surpriza si poate o sa-ti placa.

| NicoPitic a răspuns:

Daca nu stii potii sa le combini si poate vei avea o surpriza si poate o sa-ti placa.
Dai Funda azi?

| nustiumatematica a răspuns:

Nici una deoarece dau dependenta

| bogdi9509 a răspuns:

Bineinteles ca apa de izvor! happy

| UnNecunoscut97 a răspuns:

Pepsi

| juannn a răspuns:

Pepsi