Întrebare recomandată | monyk94 a întrebat:

Hey! Stiti clatitele alea adorabile pufoase si groase din filme? Stiti voi, micul dejun, clatite cu sirop pe deasupra drooling Stiti cumva vreo reteta pentru asa ceva? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Cartoonito221199 a răspuns:

Buna! Cred ca te referi la clatite america, care nu se ruleaza, nu? Uite aici: http://retete.eva.ro/desert/clatite-americane-articol-28890.html
Funda? >:D

| monyk94 explică (pentru Cartoonito221199):

Da, la astea ma refeream, mersi big grin

| Cartoonito221199 a răspuns (pentru monyk94):

Funda te rog frumos?

10 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Pentru clatite groase si pufoase se pune apa minerala in loc de lapte happy

Răspuns utilizator avertizat
| MayanMistica a răspuns:

Incearca sa adaugi branza Ricotta.

| eumihaela9999 a răspuns:

Pentru astfel de clatite trebuie sa pui un pic de bicarbonat in aluat si sa le faci cu apa minerala! :d Sper sa reusesti.

| monyk94 explică (pentru eumihaela9999):

Hmm thinking Interesant, o sa incerc. Mersi!