| kanibala a întrebat:

Cucu!
love struck Am o pofta de kubetilaughing da' poti cumva sa faci ceva sa nu lasi sa se puna (nu vreau sa ma ingrasbig grinlaughing)

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca fara grija sigur arati binelaughinghappy=)love struck

| VanillaBie a răspuns:

crying crying crying crying crying crying crying crying vreau si eu kubetiiiiiiiii! mi-ai facut pofta da lasa ca am bani pastrati la mine si imi iau sa va fac n-ciuda

| kanibala explică:

@mimi eu am o pofta de kubeti cu ketchuplaughing)

| kanibala explică:

laughing)hahaha

| kasguz a răspuns:

Da se poate face: ii mesteci si apoi ii scuipi,
salutari!

| ramona76 a răspuns:

Hai ca asta chiar e tare.pai daca esti canibala se presupune ca trebuie sa manaci oameni. Dar se pare ca acele patratele crocante pe diferite sortimente pot linisti un canibal.Ca sa nu te ingrasi ar trebui sa nu mananci cu pofta, desi normal ca ti-e foarte greu sa faci asta, dar incearca...si nu baga 4-5 in gura ia cate una si la intervalul de 10 secunde...sau macar 7