| anonim_4396 a întrebat:

(Sper ca nu o sa faceti misto)Am 16 ani si vreau si eu sa stiu,cand faci sex si ii bagi cucu in pasarica, exista sanse sa ramana insarcinata? Sau o lasi insarcinata doar daca ii bagi cucu in cur?

Răspuns Câştigător
| Keith a răspuns:

Cucu in pasarica(sex normal), cucu in cur(sex anal).O femeie ramane insarcinata in timpul sexului normal dar numai daca e in perioada fertila, dar daca va protejati evitati acest lucru.Bafta!

12 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Sper sa faci doar caterinca, e grav daca nu stii asta la 16 ani.
In cazul in care ejaculezi in "pasarica" asa cum o numesti tu se prea poate sa ramana gravida, in fund sansele sunt 0.
Ai grija sa te protejezi.

| DeyCj a răspuns:

Păi daca îi tencuiești scorbura ai șanse să devii tătic(depinde dacă îi în perioada fertilă sau nu, dar mai bine nu risca). Pentru anal recomand prima săîți perfecționezi tehnica cu scorbura și apoi să treci la cealaltă scorbură. Succes

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă NU foloseşti prezervativul ( la sex normal ) POATE rămâne însărcinată!

Toate cele bune.

| Nelamuritul a răspuns:

Daca spermezi in ea gata poti sa zici buna la bebe.

| RAY a răspuns (pentru Nelamuritul):

Exgarezi, in primul rand conteaza daca e fertila, si nu din prima faci copil

| CeInteleptul a răspuns:

Hahahhahahhahahhhahahhahahhah

| CeInteleptul a răspuns:

In fund e nasol.
poti sa te imbolnavesti.
esti constient ca pe acolo iese,,,,,

| Capatina_Bogdan_1997 a răspuns:

O lasi insarcinata daca dai cu sperma in pasarica

| Or1Ginal a răspuns:

Ba daca la 16 ani nu stii chestii din astea laughing ramai virgin pana pe la 20 25 de ani straight face

| Pain03 a răspuns (pentru Or1Ginal):

Amice,sincer imi este scarba de oameni ca tine, si nici nu vreau sa ma cobor la nivelul tau da mai bine nu postai comment aici, puteam sa traiesc si fara sa citesc afirmatia ta.

| adriang95 a răspuns (pentru Pain03):

"Mon imi", trebuia sa stii asta macar de la scoala (Biologie - Anatomie - Clasa a VII-a), deci nu ai niciun motiv sa te superi pe omul asta!

| Pain03 a răspuns (pentru adriang95):

Nu ma supar dar, spune niste lucruri aiurea despre viata mea, si el nici macar nu ma cunoaste.Si faza cu biologia... Eu am avut o profesoara putin nebuna, care dicta vreo 3 pagini si nu intelegeam nimic, mai mult invatam povesti despre un mic norulet care deschide sertaru din bucatarie sau aiureli din astea.