| Onetwthree a întrebat:

Vreau sa ma ingrasbig grin! Ce mancare ingrasa mai mult?

Răspuns Câştigător
| i.love.me a răspuns:

Manaca ce mananc si eu.
trebuie sa mamanci carofi prajiti in fiecare zi, sa bei cola, sa nu faci sport
eu asa ma mentinwinking

6 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Mananca gratar in fiecare zi, sarmale, ciocolata cat cuprinde... BRAVOOO! purcelusa o sa te faci...
In loc sa pui masa musculara, pune GRASIMEEE! obsedatelor!

| Chocolate a răspuns:

Slanina, painea, untura, bananele...

| deeea28 a răspuns:

Esti baiat sau fata? De fapt, nu stiu daca are importanta. Ce rost are? banuiesc ca acum ai pana-n 20 de ani. Vei avea timp sa te ingrasi si atunci vei vrea sa slabesti si nu vei reusi. Lasa prostiile astea. Daca esti baiat, apucate de sport. Mananca normal si muschii vor fi mai importanti decat greutatea. Daca esti in crestere, te va ajuta sa-ti faci un corp frumos.

| Onetwthree explică:

Sunt fata!

| Onetwthree explică:

Roxana am batut un apropo.
vezi cf cu mancarea care tio iei in fiecare pauza dl fac si neagurolling on the floor
mai da d pomana CALIC. Orolling on the floor

| :*:*Dya:*:* a răspuns:

Cate fete isi doresc sa slabeasca, iar tu vrei sa te ingrasi:-si