| anonim_4396 a întrebat:

Cum e cel mai bine sa folosesti rozmarinul? Proaspat? Uscat? Publere?

6 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Cum ai, important este sa iti placa, eu il prefer oricum este el, proaspat, uscat, praf.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Normal ca proaspat este cel mai bine... dar si uscat(sa il usuci tu, nu cumparat). Pulbere nu prea...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Proaspat, daca nu de care ai, rozmarin sa fie.

| silvia_2359 a răspuns:

Cel mai bine este sa urmezi reteta.Acolo de obicei se specifica ce se foloseste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Proaspat...

| petrud a răspuns:

Deşi se găseşte adesea sub formă de pulbere în tot felul de plicuri şi pliculeţe, eu îl prefer proaspăt, din grădină, mai rar şi uscat.