| Lioana a întrebat:

Cum pot dezlipi niste poze care s-au lipit una de alta, fara a le deteriora?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Acel vot,nici ceea ce citesc pe TPU,numi poate schimba/afecta perceptia despre realitate,eu or stiu ori nu stiu,stiu ca ceea ce am afirmat este adevarat, fetelor nu le plac virgini si asta e, ca tie nu iti convine nu ma intereseaza, eu nu cred in femei ai uitat, doar fraieri, prosti cred in femei

| Violleta2022 a răspuns:

Deasupra unui vas cu apa fiarta, tii pozele pe cant, in aburii aceea, pana se dezlipesc.

| mihai69 a răspuns:

Deși pare ciudat, totuși scufundarea în apă e soluția cea mai bună. Asta dacă vorbim despre poze pe hârtie foto, nu despre cărți poștale tipărite.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Daca sunt din carton cu apa calduta

| Lioana explică (pentru BostanDaniel1974):

Apă pe poze? Cred ca glumesti. Tocmai de la umezeala s-au lipit

| Tpufan123 a răspuns:

Incearca sa le dai niste valuri de caldura cu feonul, orice le-ar fi lipit ar trebui sa se usuce/ înmoaie si sa le perimta sa se desparta.

| Cata26 a răspuns:

Inceara cu un obiect subțire, gen coada lingurii, dar inainte sa o ungi cu săpun