| DoarEU_1902 a întrebat:

Am lipit o moneda pe parchet cu Picatura.(din greseala) O mai pot dezlipi? Cum?

9 răspunsuri:
| ღNameღ a răspuns:

Picatura cand lipeste NIMIC NIMIC nu dezlipeste

| JackyVip a răspuns:

Fara sa zgarii parchetul nu poti incearca cu un produs de curatat parchetu poate slabeste acea lipeala! si dupa cu un cutitas!

| AdriaNNN a răspuns:

Da,eu zic asa :)) Iei un ciocan si dai cu el in ea cu partea mai ascutita.

http://www.constructiisifinisaje.ro/pics/large/937_67_.jpg

Aici este o poza.Te anunt ca o sa ramana urma.

| silviu_4058 a răspuns:

Ia un cater, taie lipiciul din jurul monedei si varsa cola, in 3-4 zile se va dezlipi, sa versi cola de 2-3 ori pe zi dar sa ai grija sa intre pe sub moneda

| AlexSM86 a răspuns:

Din greseala? laughing) Ai incercat sa faci gluma cuiva, a? happy Ia un obiect gen dalta pe care sa-l proptesti pe muchia monedei si p urma loveste obiectul cu un ciocan. Gandeste-te ca moneda trebuie sa de deplaseze paralel cu parchetu ca sa nu-l strici!winking

| Alessio_8778 a răspuns:

Da,dar trebuie sa ai multa rabdare...cu apa clocotita torni cate putin peste moneda

| TraficantuDePorumb a răspuns:

Cu cutitul, bagi sub moneda si tragi cat poti de tare sa se dezlipeasca happy

| elyteiubeste a răspuns:

Am citit raspunsurile si sunt folositoare imnsa oricarum ai face tot va ramane urma

| elyteiubeste a răspuns:

Oricum ai face va ramane urma