| AbcdefghijklC a întrebat:

Cum pot sa scot pete vechii de sânge, de pe haine albe? Am incercat cu apă oxigenată, dar nu a mers.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cu Vanish ai încercat?

| OanaDs a răspuns:

Ai incercat cu clor? sau vanish? de obicei cand patezi ceva cu sange trebuie spalat imediat in apa rece!
Dar mai auzisem ca se mai pot scoate cu sare de lamaie sau cu zeama de lamaie dar nu am incercat!
succes

Răspuns utilizator avertizat
| MadalinaPuluc a răspuns:

Buna si am avut o problema de genul si am descoperit un produs minunat pentru pete greu de scos. Se numeste Chanteclair Sciogli Macchia si il gasesti pe siteul Italian Shops care expediaza totul direct dn Italia. Eu il comand de la ei si sunt extrem de multumita.