| denysuka16 a întrebat:

Heii..cum scot petele de dero de pe haine?. au ramas niste pete uriase albe pe haine si leam bagat din nou la spalat de vreo 3 ori si leam luat si la mana... cum dumnezeu fac sa scot petele alea nesuferite.. va roog datimi un raspuns sigur.. funda..

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

NU sunt pete de dero ci probabil decolorari. Petele de dero se inlatura printr-o clatire suplimentara.

| Ana13133 a răspuns:

Hmm.. Ciudat, mi s-a intamplat si mie, dar la a doua spalare s-a luat. Esti siguar ca sunt pete de dero?