| MariaAntonia01 a întrebat:

Cum pot scoate petele de superglue de pe niste colanti?

6 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Eu când am fost mic mi-am lipit palmele cu super glu, una de cealaltă le-am deslipit cu apă caldă dar au trebuit 2 săptămâni să se vindece.
Cea mai bună soluţie la tine e să bagi colanţii în apă fierbinte să pui sare şi dero acolo şi să freci mult, dacă nu se ia cumpără-ţi alţi colanţi.

O zi bună!

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Și eu am superglue pe niște pantaloni, dar nu a mers cu nimic să-l scot.
O zi plăcută!

| Xpressurself a răspuns:

Treci pe la o curatatorie chimica, da de primesti un sfat bun.

| pisicuta123456789 a răspuns:

Buna! Nu prea sunt sanse, dar pune colantii in apa fierbinte cu dero si freaca mult, poate, poate vei reusi. Succes!

| alwaysStyles a răspuns:

Slabe sanse sa le mai scoti, au intrat in cusatura.

| iuliamoldovan22 a răspuns:

Daca ai folosit Picatura ţi sa iti iei adio... am păţito si eu si nu a mai iesit cu nimic: (