| AJ a întrebat:

Cum recunosc un avocado copt?

4 răspunsuri:
| claudiea79 a răspuns:

Simplu. daca este copt.este mai moale cind il pipai cu mina. daca este necopt.este tare

| Valy4567 a răspuns:

E mov,cand e foarte copt, e moale si negru, iar cand nu e copt e galbui-verzui

| larrii a răspuns:

Trebuie sa il pipai. daca este mai moale este copt, iar daca este necopt e tarehee hee. Sau dupa culoare. daca este verde tipator este necopt, daca este un verde mai inchis la culoare este copt big grin

| Claudiu_5968 a răspuns:

Când o cumperi e verde. Se înroșește în câteva zile la temperatura camerei.