| BeHappyForMe a întrebat:

Cum sa fac sa nu mai ramana gheata in inghetata? de fiecare data cand fac inghetata in casa nu pot sa scap de gheata de la frigider cat sa o las ca sa nu se formeze sau ce sa fac sa scap de ea? dauu funda! chiar am nevoie de ajutor! mersi!

2 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

Pune putina zeama de lamaie.am citit intr-o revista si cica functioneaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că problema e la reţeta pe care o faci. Te rog să încerci şi reţeta de aici, doar dă un click pe http://www.lecturirecenzate.ro/......de-fructe/