| AcidCuSange a întrebat:

Cum sa fac shaorma mai de casa dar gustoasa?

4 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Cumperi niste lipii libaneze, se gasesc in super market, prajesti un piept de pui il tai marunt, prajesti cartofi, cumperi khetchup maioneza, si faci o salata de varza, si eventual castraveti le pui pe toate in lipie apoi o impaturesti
pofta buna happy

| hontapoc a răspuns:

Eu am incercat reteta asta si chiar mi-a placut. macar nu am mancat la fast-food :D http://culinar.bzi.ro/iata-cum-poti-face-shaorma-acasa-foto-4248

| Ammycandy a răspuns:

Pai faci niste clatite in care sa iti pui tu ce vrei de ex : prajesti niste cartofi, niste carne, castraveti, varza, salata, mustar maioneza ce vrei tu, piper si cam asta e tot crede-ma e foarte buna! funda? puppy dog eyes