| vaporwave a întrebat:

Cum transform timpul de la cuptorul cu microunde in secunde si minute?

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu știu cu ce unitate de măsură măsori tu timpul sau cuptorul tău dar eu personal altă măsură decât minute și secunde nu am întâlnit.

| oprescudorin11 a răspuns:

Cuptorul este un obiect. nu poate fi transformat decat in Kg.
Daca vrei insa sa afli decat cat sa tii la cuptor un preparat sau altul fie respecti prescriptiile retetei si coroborezi cu timerul, fie faci caeva experiente ca sa ai o fixatie mai buna.

| raMLesS a răspuns:

Ce cuptor ai?
Uite-te pe instrucţiuni happy.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Ne folosim de cuptorul pe gaz.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Pe aici pe Terra timpul se masoara in secunde.
Ca sa transformi in minute poti sa te inscrii la o facultate cu plata si poate ai noroc.

| Admunssen a răspuns:

Timer-ul cuptorului este deja exprimat in clar in minute si secunde. Ce sa mai transformi?

| Anonim0033 a răspuns:

La mine trebuie sa apesi pe power 100 apoi sa fixezi