| GEORGEL2012 a întrebat:

Daca am adidasi nike delocorati si cumpar sprayuri pentru intretinut incaltamintea din piele din deichman oare se reda culoarea?

Răspuns Câştigător
| Noodlez a răspuns:

Nu, spray-ul acela este pentru întreţinut culoarea şi proprietăţile materialului din care este făcută încălţămintea.

Încălţămintea care-şi pierde culoarea trebuie revopsită. Asta înseamnă că ori o faci singur acasă, ori duci la un atelier de încălţăminte. N-o să-ţi ia foarte mulţi bani pe vopsit.

Cheers!

1 răspuns:
| Alexuţ02 a răspuns:

Nu se reda, incearca cu whitener dela Kiwi, succes, daca te.am ajutat astept funda.