| GEORGEL2012 a întrebat:

Voi folositi sprayuri pentru adidasi? care sa miroase frumos incaltamintea? ce sprayuri? de unde le-ati cumparat? eu am "force fresh"...cum sa aplic eficient? inainte sa port incaltamintea?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Nu pici deloc de ce să pici aiurea?
Oricum când pleci undeva îți faci un duș prin urmare te speli laughing

10 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Eu folosesc un spray de picioare odorizant de la avon, costa in jur de 10 lei nu-i prea bun dar miroase frumos laughing
Cum a spus si azure te speli pe picioare si dupa il aplici, poti baga jumatate de tub si in adidasi laughing

| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Cand merg undeva, dau cu spray inauntr-ul pantof-ului, nimic special.

| Azµre a răspuns (pentru NuAmGasitUnNume):

Dacă vrei să nu-ți mai miroasă picioarele și să fie cât mai eficient spray-ul e bine să te speli pe picioare înainte de a te încălța și/sau chiar poți aplica un strat de pudră înainte de a încălța șoseta.

| NuAmGasitUnNume a răspuns (pentru Azµre):

laughing))))))))

| Azµre a răspuns (pentru NuAmGasitUnNume):

Păi așa e... că sunt mulți care își dau cu ăla dar nu se spală și normal că pute...

| NuAmGasitUnNume a răspuns (pentru Azµre):

Ai dreptate, am vrut o funda si am raspuns aiurea, acuma pic de fraier. laughing

| NuAmGasitUnNume a răspuns (pentru Azµre):

In viata reala, nici n-am auzit de "ati parfuma pantofii" laughing, da am comentat aiurea pentru funda aia. laughing)

| Azµre a răspuns (pentru NuAmGasitUnNume):

Au apărut tot felul de tâmpenii pe piață... să nu zic idei de genul bagă adidașii în congelator să scoți mirosul din ei...

| NuAmGasitUnNume a răspuns (pentru Azµre):

Ai de viata meaaaaa rolling on the floor

| Azµre a răspuns (pentru NuAmGasitUnNume):

Nu pici deloc de ce să pici aiurea?
Oricum când pleci undeva îți faci un duș prin urmare te speli laughing

| anonim5543 a răspuns:

Da se numeste AXE. E foarte bun trebuie este vara si na.

O zi buna!