| iuliana21 a întrebat:

Daca o sa tin muraturile p balcon. iarna o sa imi inghete. ce solutie imi dat avand in vedere ca nu am nici camara nici beci... iar in casa ma gandesc k e prea cald pentru muraturi(la iarna) si am de facut si f multee borcate cu tot felul de specialtati conservate

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti pe balcon un dulap de inaltime medie, cu rafturi, si captusit cu polistiren expandat pentru exterior. Pe dulap poti sa pui ghivece cu flori sau ce iti place tie. Este folositor!

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Pe balcon le tin si eu, dar toate butoiasele sunt invelite in paturi.

| Gexu a răspuns:

Depinde. daca ai balconul placat cu rigips nu vor ingheta. dar le poti infasura in diferite carpe de lana calduroase.

| scootsie a răspuns:

Stii cum se izoleaza mai nou o casa? La fel poti sa faci si pentru muraturi...