| anonim_4396 a întrebat:

Daca torni ciorba calduta care a rămas în oala in care s-a încălzit peste ciorba rece de la frigider se va strica?( am facut deja asta si cred ca am facut o prostie happy )

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Nu se va strica dar nu prea e igienic. Daca nu te-ai indurat sa o arunci macar o puneai intr-o olicica mica in frigider separat si o incalzeai alta data cand doreai sa mai mananci

| anonim_4396 explică (pentru Felys):

Mersi pentru raspuns.Nu se mancase din ea doar încălzisem prea multa si a rămas în oala.La asta m-am gândit si eu dupa trebuia sa o pun într-o casoleta

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Vai de mine! Ai stricat bunătate de ciorbiță! Nu o sa mai vin vreodată la tine sa mai mănânc!