| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa-mi cumpar alt colac la wc, trebuie sa masor? Am inteles ca sunt pe marimi colacele. Voi cum alegeti un colac nou ca sa se potriveasca?

45 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"vreau sa-mi cumpar alt colac la wc,... sunt pe marimi "?

da, corect

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

laughing
Nu mi ai raspuns

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai intrebat:
" Schizotix a întrebat:...alt colac la wc, trebuie sa masor?"

am răspuns:
"da, corect"

deci cum spuneai?

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Asa e, dar am mai intrebat voi cum va alegeti noul colac cand il schimbati.
Tu ai colac? L-ai schimbat recent?

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

~ Schizotix : Tu ai colac?~

tu ce părere ai, stau in pădure?

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Dar ma gandeam ca preferi sa folosesti toaleta fara.

| Drimmero a răspuns:

@Chester

Tremura piftia pe tine de frica si dai ignor, cred ca @supadeceapa e prima ta grija atunci cand iti faci conturi noi sa nu cumva sa interactionati direct ca te musca, esti smecher si dai cu batul dupa gard si apoi tot ei zici ca ii dai petarde, singura petarda pe care o poti da e basina de dimineata inainte sa te pui pe wc.

| Drimmero a răspuns:

Propun sa-i donam niste pachete de servetele lui @Chester, se pare ca boceste si cam sufera fara pic de decenta. Doar atat poti? hai cu continuarea romanului Ion, poti sa faci partea a 3-a, am incredere.

| Fatamuntilor a răspuns:

Ce-ti trebuie? nu e mai bine fara?

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Nu laughing
Tu stai fara?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

@Chesterr - Da, mă, nu mai poate omul glumi cu cineva că automat e îndrăgostit. Du-te atinge niște iarbă din fața porții și revino-ți.

| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

rolling on the floor
Asta cu iarba e belea

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

@supadeceapa - eram sarcastic dar tu nu ști ce înseamnă acest lucru, mai trebuie sa crești, ești puțin paranoica! Eu spuneam de el nu de tine sa te ataci ca o ceapa expirata.
Stai acolo parcata ca stai bine, îți dau o petarda îți sare ceapa aia degeratawinking
Nu te mai da cool ca ai expirat înainte de termen.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

@Chesterr - Iar ai uitat cine ești și s-a umflat tărâța în tine? laughing Cât timp primul lucru pe care-l faci când îți creezi un cont nou e să-mi dai ignor, eu zic să mai scazi din figurile astea de mare smărdoi care se împiedică până la colțul străzii. Dacă aia-i ironie, eu sunt Moș Crăciun.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

@Chesterr - Când nimeni nu-ți înțelege ironia, înseamnă că e una proastă laughing. Dacă mi-ai dat ignor ca să mă eviți, nu mă mai menționa nici în glumă. Că eu tac doar când dorm happy. Îmi iau grade? Da ce-s eu, pălincă? Toată lumea mă suportă că eu nu șantajez emoțional oamenii cu poezii de 2 lei până se scârbesc de mine, așa că nu le duce tu grija alor mei. Mai bine fă cumva să ajungi la magazin că iar halucinezi de foame.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

@Chesterr - Îți las ție cripta că mie-mi place viața. Apropo, de câte ori te-ai sinucis săptămâna asta? laughing))))

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

@Chesterr - din șanț scriu acum, te salută prietenul meu, greierul Vișinel.
Dacă suntem plictisitori, nu mai da, tată, refresh la pagină, că ne ai la ignor și notificare nu primești de la noi rolling on the floor nu te mai preface deranjat că nu e cazul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu înțeleg de ce nu te iau oamenii ăștia în serios laughing
Am luat eu odată unul de pe eMAG, era prea mic și s-a spart. Nu știu pe tura cui a plesnit, ca să-ți explic fenomenul. Nu vrea nimeni să recunoască. Eu zic să-l iei dintr-un magazin fizic și să-l măsori din ochi, dacă nu ești familiarizat cu mărimile. E o problemă serioasă asta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Corect laughing
Macar cineva imi da dreptate

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing
Eu am fost norodoaia acolo. Pe eMAG sunt afișate mărimile la detalii, dar cine să se uite. Trebuie să măsori wc-ul.
Trist, trist că nu ți se dă dreptate laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asa e
Tu ce fel de colac ai acasa acum?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu e de firmă. E un plastic oarecare pentru mine. Nu pot să te ajut cu asta. Dar pe capac are o poză cu o pisică care poartă ochelari de soare, decât ăsta e un amănunt important.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E mai frumos decât cel care s-a rupt. Ăla avea niște palmieri banali.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Il stiu pe ala cu palmieri.
E moale ala

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

,,Nu înțeleg de ce nu te iau oamenii ăștia în serios''
Tipul are un fix in cea ce priveste toaleta, capacul ei si tot ce intra acolo.A pus mai multe intrebari in acest sens( pe le-a si sters).Si mi-am permis sa fiu ironica!

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Înțeleg. Na, mai sunt și oameni cu genul ăsta de curuozități/fixuri. Pe mine nu mă deranjează.

Nu am scris ce am scris cu răutate, iertare happy Era mai mult de amuzament, emfază. Înțeleg și reacția ta. Îmi dau seama acum că e puțin urâțel din partea mea.

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Tipul? rolling on the floor
Rad laughing
Si daca am ce? In toaleta ta ce a intrat azi? happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce qt ai fost rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing Dacă așa zici tu, ok.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pune-ți colac de salvare, ce te mai complici cu colac de toaleta. În cazi ca, cazi în wc, ai colacul de salvare, deci e 2 în 1, multifuncțional, pentru un băiat care se respecta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu trebuie sa ti mai pilesti simtul umorului laughing da-i o forma mai frumoasa!
supadeceapa il are pilit fata de tine laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu încercăm sa fiu hazliu, greu te prinzi.
Eu îți dau bully, dar mai elegant asa, adica asa la început, mai târziu va fi un bully mai grav dacă nu te astâmperi cu aceste întrebari.
Razi tu razi dar nu e rasul tău mister colac jr.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar al cui e rasul? Daca nu e al meu?
rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Al unei holograme proiectate de tine din multiuniversul colac de toaleta.

Zi mai bine ca te-ai îndrăgostit de fata aia, nu mai ști cum sa te dai bine pe lângă ea, poate primești și tu un vot rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De alina2k18?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De supa. Dacă ești și de cealalta înseamnă că joci la mai multe capete.
Oricum astea nu își pun poze cu ele, nu ști cum arata fizic, eu odată mi-am pus poza și mi-o salvat-o un psihopat.
Vad ca unele și-o pus poza dar nu știu dacă sunt ele cele din poza
Mai era una Dorotheea care arata Damn hot! Dar auzisem ca nu e ea cea din poza.
Caste e o fata frumoasa și Floresdemayo, or mai fi și altele dar nu își pun poze cu ele. Mai era una frumoasa "swae" avea nickname-ul, jumate româncă /half englezoaica, dar i s-a suspendat conturile în mod repetat.
Alina da răspunsuri bune, e o fata faina. Dar nu prea mai întra.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@supadeceapa - stai cuminte copile ca ești analfabeta funcțional, eram ironic, cred ca și-o dat seama și userul care o deschis topicul. Bradul acela poți sa ți-l îndeși ție undeva cât poți tu de deep happy

Vad ca suferi cam mult de tine, deși ești o scula non existenta, o non - valoare care e obsedata de existenta mea, puteai frumos sa îți vezi de treaba dar tu cauți scandal la orice pas!
Lasă să fiu asa cum sunt, tu vezi-ți de lungul nasului pitipoanco ca nu ești asa de importanta, dacă câțiva "te-o periat" repede îți iei grade. Tu nu ești în stare nici cu pistolul sa faci ceva, de frica ți ai da hadshot tu singura.

Inafara sa stârnești mila nu știu la ce naibii te mai pricepi tu happy

Ți-am dat ignore ca ai probleme... Nu știu cum te mai suporta proprii părinți!, nici tu nu te mai suporți darmite alții.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@drimerro - un handicapat virgin care nu o văzut pasarica decat în filmele XXX. Un analfabet autist care o arde numai pe TPU și discord fără viata sociala, uite stalker- ii cum repede intervin când cineva le da unora dintre ei peste nas.
Drimerro zdreanto ești un retardat mintal care nici calcule matematice nu ști, un looser, un no lifer, stai sub fusta mamei la vârsta ta, și o arzi tot timpul aici, ai o viata limitata sclavete!
Cel mai bun moment din viata ta a fost când ai fost și tu băgat în seama de niște anonimi, ca în realitate nu știu cine și-ar pune mintea cu un analfabet ca tine care nu se pricepe la un simplu calcul matematic! Tu cred ca ești ratatul familiei, TPU e singura ta alinare.
Eu cumetre ma pis pe tine din orice direcție. Ești o zdreanta de om care cauta scandal, nu are ce face cu viata lui insignifianta și își pierde timpul on & on aici ca un autist!
Sa îți dea Dumnezeu sănătate și multa minte ca ai nevoie analfabetule!
Am dat ignore *** ca de fiecare data intervine gen,, pentru un sclav notoriu ca și tine " singuri nu prea va descurcați, sunteți handicapați, atacați în haita ca niște sclavi.

Învață ba matematica mai întâi, și apoi poți sa o belești pe aici, pana atunci taci și ia-o sub fusta fătălău-le.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@supadeceapa - poate și berea e o c.u.r.v.a de tot disprețul; diferența e ca "ei" ii știu prețulwinking

"Când nimeni nu îți înțelege ironia"
-ai dreptate, chiar ești un nimeni! Târziu ți-ai dat seama de acest lucru. Acum poți sa aterizezi chill în criptawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ drimerro - "se pare ca bocește și camvsufera"

Încă o data îmi confirmi ca ești agramat și redus mintal.

Învață ineptule sa scrii înainte sa porți o conversație cu cineva. Trăznite-ar facturile de BOOMER.
Ieși în *** de aici, bagă-te la somn, e târziu pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@supadeceapa - "de câte ori a fost necesar".

Îți place ca mereu ești turmentata, numai tu ști de câte ori ai fost dusa cu roaba acasă după ce ai aterizat în șanț.

Hai ca sunteți plictisitori, m-ați plictisit circarilor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@supadeceapa
@Chesterr
@Drimmero
Va multumesc ca mi ati adus intrebarea in categoria intrebari populare! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@supadeceapa - sa fi sanatoasa plăpând-o.