| OOOOOOOOda a întrebat:

vreau sa imi fac haine singura.dar nu stiu cat material trebuie sa cumpar pentru un tricou, camasa. pantaloni. cum masor.si daca puteti sa imi spuneti cum masor ca sa imi iasa haina buna. Mutumesc. FUNDA!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AndR3y_2220 a răspuns:

Daca nici nu stii sa le masori, atunci de croit e clar! iti trebuie pe cineva care a lucrat in croitorie si stie cum se masoara. Eu nu iti dau mari sanse ca o sa ii iasa ceva, dar totusi incercarea moarte nu are. Nu vreau sa fiu rau, doar realist! mercii. Succesee!

| AmanoYuno a răspuns (pentru AndR3y_2220):

Las-o ma in pace ca daca vrea poate sa ia si masuratori de parca tu ai stii