| dance4life a întrebat:

Dati-mi si mie niste retete gustoase care sa nu ingrase:-s prea tarebig grin

8 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

INCEARCA CU SALATE:SALATA DE TON SI BOABE DE PORUMB. TAI O SALATA VERDE, PUI O CUTIE MARE DE PESTE TON SI O CUTIE DE BOABE DE PORUMB, CONDIMENTEZI CU SARE ULEI SI ZEAMA DE LAMAIE.
Salata de cruditati:1 mar, o gutuie, o telina, morcov si varza, le razi prin razatoarea mare si le condimentezi cu sare, ulei si otet.Mai poti manca si carne alba la gratar(peste, carne de pui). Pofta sa ai.

| flori_8244 a răspuns:

FIERBI NISTE PASTE SI ADAUGI PUTINA BRANZA

| yoanna73 a răspuns:

Apa plata cu lamaie.

| lia a răspuns:

Poti sa faci piept de pui la gratar cu cartofi copti in cuptor sau cu ciupercute la gratar, asta daca te referi la mancarea de la pranz. Daca vrei pentru seara, poti fierbe niste legume la aburi si sa pui putina branza pe deasupra, sau niste fasole pastai fierte si pui pe deasupra sare si un pic de ulei de masline. Nu stiu...important este sa nu mananci greoi si cu pofta, cu mai putin de 5 ore inainte de culcare. Pofta mare!

| BluePuff_3062 a răspuns:

Salata de cruditati cu piept de pui (morcovi, telina, mere, piept de pasare, lamaie)

| dance4life explică:

Pt...altulhappy ti se pare tie ca am pus intrebarea la adolescenti? rolling eyes

| altul a răspuns:

Ai gasit categoria adolescenti sa faci mancare? iei si u spanac il fierbi si mananci e bun

| marin a răspuns:

Salata verde