| Marshkaa a întrebat:

De ce beti Coca-Cola?

Răspuns Câştigător
| YoYoXoXoXD a răspuns:

Aşa se savurează fericirea. smug

21 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu beau asa ceva, este catalogata drept cea mai nociva bautura racoritoare, are extrem de mult zahar si cofeina.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Eu nu beau...happy dar unii oameni suunt dependenti chiar nu se pot abtine.eu cred ca orice invat are si dezvathappy prefer sa beau sucuri naturale.am vazut la teleshoping Smoothie MAKER sau ceva d genu.am ramas cu gura cascataaa. vreau si eusad

| AndutzaAndu a răspuns:

De sete. laughing Dăă! [ce majuscule?]

| MimiPopescu a răspuns:

Deschid si savurez fericirea. Fericirea niciodata nu e sanatoasa. Si te tine treaz noaptea daca o bei in exces. Si eu totusi savurez fericirea...

| LoVeIsMyAir a răspuns:

Pt. ca ne place, desi cofeina este foarte periculoasa pentru pers. ca mine ce consuma coca-cola de la 3 ani.N-am patit nimic, deocamdata, incerc sa rezist tentatiei: un fleac...lol

| adrianarp a răspuns:

Pentru ca e buna la gust... daca nu ar fi nu ar beao nimeni... oriqum nu cred ca mai beau multi oameni pentru ca strica rau d tot dintzii. nu vr s stiti c a patit sora mea de la atata coca cola :d

| NoNaMe_7575 a răspuns:

De smecheradevil

| lolicaa a răspuns:

Pentru
ca e bun happy

| Alexxa_9232 a răspuns:

Pentru ca eu altceva nu pot sa beau...

| Bogdanux a răspuns:

De placere.
Nu sunt dependent, dar cand am ocazia sa beau (o fac moderat), n-am mila fata de sticla laughing

Desi nu-i sanatos, asta e, mi-o fac cu mana mea.

| BOOBZen a răspuns:

De ciuda, vorba lui Mo

| m5789932 a răspuns:

Nu beau pentru ca stiu ce contine; restul beau pentru ca:
-nu stiu ce beau
-o fac in stilul de turma (daca bea colegu beau si eu)
-nu-si pretuiesc sanatatea (acestia stiu ce beau)
-altii din prostie: doar 1% din neuroni mai lucreaza (pe acestia nu-i poti cataloga, deoarece devii rasist, daca o faci; prostia nu se vindeca asa ca nu persoana lor e de vina)

| gaby_1815 a răspuns:

Buna, eu nu beau coca-cola decat ocazional pentru ca strica stomacul, dintii...si uite ca iti dau un proiect:pune coca cola pe marginile veceului, lasa pana dimineata si trage apoi apa sa vezi ce stralucitor ramane veceul ...sa vad daca mai bei dupa sau:pune coca cola pe parbrizul masinii si da cu stergatoarele:ramane magnific de curatlaughinglaughing

| Ctiberiu a răspuns:

Pai in general oameni o consma pentru ca are un gust placut, dar stiati ca reteta originala la coca-cola era sitorp de tuse cu apa mineala

| Cristinna_8657 a răspuns:

1 imi place gustul
2 este racoritor
3 este interesant ca nu se stie reteta pentru acest gustos suc racoritor
funda?

| bibsy a răspuns:

Pentru kami place! e buna l gust sh e racoritoare!tongue funda?

| Marshkaa explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri! sunteti niste dragalasi! asa am inteles si eu cat de cat, aveam o maare dilema tongue

| Biee11 a răspuns:

Pentru ca e bun si-ti da energie dar mie imi da somnlaughing

| casanova13 a răspuns:

Pentru ca ma simt un alt om cand beau coca-cola

| casanova13 a răspuns:

Ca e foarte bun