| Fllorrycyka a întrebat:

De ce imi chioraie matele tot timpul aproape? manac foarte bine. uneori, cand imi chioraie matele simt ca se misca nu doar ca se aude.nu stiu ce sa ma mai fac. uneori ma mai inteapa in burta sau stomac.este posibil sa am gastrita? daca nu ce este? va rog ajutati-ma!
p. s. mi-am inceput viata sexuala de un an si am menstruatie in fiecare luna,

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu are treabă viața sexuală sau menstra cu tractul intestinal.
Mergi să iei o trimitere de la medicul de familie pentru un consult de specialitate, mai exact un consult la un medic gastroenterolog!
Sănătate.
Pa, pa.

1 răspuns:
| muricuigrec a răspuns:

Du-te la doctor cat mai repede. asa e mai sigur. big grin