| Adriannae a întrebat:

De obicei ce faceti pentru desert? In afara de clatite. Si daca mai e si simplu de facut... dau funda.big grin

Răspuns Câştigător
| Anablondyi a răspuns:

Stii ce e simplu de facut? salamul de biscuiti :X:X prea bun sfarami biscuiti ii pui in bol mare apoi pui unt dar moale sa fie si amesteci si pui cacao si lapte si amesteci daca vrei si nuca si evident sa nu uiti de romwinking si zahar evident :X:X

6 răspunsuri:
| Comoaracasei a răspuns:

Buna, scumpa!
Mie imi place foarte mult frisca. Intr-o zi m-am gandit sa amestec un pachet de piure de castane cu frisca. Crede-ma iese o splendoare.
Inca ceva: spuma de ciocolata (ai nevoie doar de lapte si un pliculet de praf pentru spuma de cioco)

... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la desert poti sa iei de3 pe net retete usoare si gustoase.

Răspuns utilizator avertizat
| stiiix a răspuns:

Gogosi, milkshake-uri, salata de fructe.

| geoanarandi a răspuns:

Pai tiramisu e usor de facut
pentru craciun cozonacul e cel mai bun

| Diianaaa a răspuns:

Pai ai putea sa faci prajitura cum iti place tie de ex:o prajitura de ciocolata cu aceeasi compozitie ca la semiluna doar ca`i mai pui si cacaua in compozitie`winking:*