| DeeaLove4 a întrebat:

Hey TPU:*Pana vinerea asta care vine nu am de gand sa ies si PUNCT. Ceva idei ce as putea face in afara de (danseaza, asc muzica, pc TV):XCe faceti voi de obicei de ex. eu fc clatitelaughing dar m`am plictisit si de facut si de mancatlaughingDAU FUNDAA:*:*:*:*:**:

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Buna. Te inteleg,nici eu nu prea am chef sa ies asa ca ma aprovizionez cu mancare din plin,carti de bucate *mai ales deserturi*,si ma apuc sa gatesc cate ceva din fiecare. Si eu am mania aia a clatitelor, cand nu am ce sa fac, cel putin 1data pe luna,fac clatitelaughing.
Uneori mai fac poze 'artistice',vorbesc pe mess, incerc sa compun niste versuri, imi iau 1985 reviste pe care le rasfoiesc de 100 de ori,fac integrame,mai citesc carti gen Twilight/Te iubesc/Nici moarta,nici maritata/Slam,vorbesc prin mesaje cu diversi colegi/prieteni si fac planuri pentru saptamanile in care o sa am chef sa ies,ori ma bag in fata oglinzii cu orele si inventez coafuri noi.laughing,imi fac ordine prin dulap, sa mai vad cu ce pot sa asortez diverse haine, fie imi fac unghiile fel si fel de modele. Gasesti tu ce sa faci tongue

2 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Rummy cu prietenii, carti, filme, etc...

| Stef_3025 a răspuns:

Stii, am si eu pauze din astea cand nu vreau sa ies, sa vad, sau sa vb cu cineva, nu am kef de nimic... eu unul m-am apucat sa-mi scriu gandurile, starile, toate astea, asemanator cu un jurnal, si crede-ma, nu prea ma plictisesc... bafta!